7479 Akvareller
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 september 2021 -
1198 Akvareller
4 st, England, Landskap
Såld: 700 kr
Såldes den 22 februari 2016 -
5183 Akvareller
2 st, signerad, England, 8x12
Såld: 200 kr
Såldes den 28 maj 2012
3441 Akvareller
2 st, England
Såld: 1.900 kr
Såldes den 21 juni 2004